Najczęściej zadawane pytania

Jaki rozmiar maty dla psa do mojego samochodu?

Maty podwójne Double dog (z zagłówkami oraz bez zagłówków) są dostępne w dwóch standardowych rozmiarach M oraz S. Rozmiar M jest to rozmiar większy pasujący do samochodów pięciodrzwiowych typu limuzyna (np. VW Passat, Opel Insygnia, Audi A4) lub SUV (np. Honda CRV, Nissan Qashqai). Rozmiar S jest szyty z myślą o mniejszych samochodach typu hatchback (ford fiesta, opel corsa, fiat punto). Dodatkowo w macie bez zagłówków jej długość można regulować za pomocą zapinanych na zagłówki taśm.

Mata Basket jest w rozmiarze uniwersalnym – pasuje na tylną kanapę do dużych i małych aut.

Jeśli nadal masz wątpliwości sprawdź naszą tabelę rozmiarów lub napisz do nas.

Jaki rodzaj maty powinienem wybrać do samochodu trzydrzwiowego?

Wszystko zależy gdzie podróżuje Twój pies – czy na przednim siedzeniu czy z tyłu.

Jeśli chciałbyś aby był z Tobą z przodu to polecamy matę Single cover – jest to pojedyncza mata montowana na zapinaną taśmę do zagłówka. Mata jest w rozmiarze uniwersalnym rozmiarze 130cm / 70cm. W tej macie znajduje się jedna duża kieszeń ale możesz dokupić w zestawie Single protector (mata z organizerem) i zawiesić na tyle przedniego fotela😊

W przypadku podróżowania na tylnej kanapie proponujemy Double protector coulor headrest. Jest to podwójna ochrona tylnej kanapy montowana za pomocą kolorowych zagłówków (bez części z kieszeniami na tyle przednich fotel). Mata standardowo posiada dwa otwory na pasy bezpieczeństwa. W zestawie można dokupić matę Single protector (mata z organizerem) i zawiesić na tyle przedniego fotela😊.

Czy wszystkie maty posiadają otwory na pasy bezpieczeństwa?

Tak, wszystkie maty posiadają możliwość przypięcia psa pasami bezpieczeństwa.

Mata typu Single cover jest przystosowana do zapięcia pasów bez konieczności zastosowania dodatkowego otworu (wpięcie do pasów jest poza matą).

Czy jest mata, która umożliwia podróżowanie psa i dziecka (lub po prostu pasażera) w tym samych czasie na tylnej kanapie?

Tak, zestaw mat typu BASKET i SINGLE COVER jest przystosowana do wspólnego podróżowania na tylnej kanapie pasażera z naszym czworonogiem. Dodatkowo, w przypadku, kiedy obok psa ma podróżować dziecko w foteliku – jest zastosowany otwór zarówno do pasów bezpieczeństwa jak i do systemu montażu fotelika typu Isofix.

Jakie są zasady zwrotu towaru?

Masz prawo do zmiany zdania i zwrócenia nam zakupionego towaru w ciągu 14 dni od otrzymania paczki. Prosimy jednak przed fizycznym odesłaniem napisać do nas maila na hello@bebobi.eu z taką informacją, następnie wypełnić załączony do przesyłki Protokół zwrotu towaru i dopiero nadać przesyłkę na adres zwrotów: BeBobi Agnieszka Przybyszewska ul. J. Porazińskiej 19 60-195 Poznań. Pamiętaj, że zwracany towar nie można nosić śladów użytkowania.

Regulamin Konkursu BeBobi

✓ Konkurs trwa od czwartku 31 maja 2018 do wtorku 5 czerwca 2018, do godz. 20:59 na stronie www.facebook.com/ BeBobi-745486275641018/
✓ Nagroda: Mata samochodowa dla psa (3 wzory do wyboru, zdjęcia zamieszczone w komentarzu pod postem konkursowym). Rozmiar S lub M do uzgodnienia. Nagroda nie podlega zamianie na jej równowartość pieniężną.
✓Termin skorzystania z nagrody: odbiór osobisty w Poznaniu lub możliwość wysyłki na terenie Polski.
✓ Oficjalne wyniki zostaną ogłoszone zaraz po zakończeniu konkursu, tj. dnia 6 czerwca 2018 do godziny 21:00 na stronie www.facebook.com/BeBobi-745486275641018/ , a nagrodzona osoba zostanie poproszona o kontakt z Nami przez wiadomość prywatną.
✓ W konkursie może wziąć udział każdy, kto posiada profil osobowy na Facebooku i posłuży się nim do udzielenia odpowiedzi na zadanie konkursowe, z wyłączeniem pracowników Organizatora konkursu i ich krewnych.
✓ Organizatorem konkursu jest Bebobi Agnieszka Przybyszewska, ul. Podwale 37/38 we Wrocławiu. Konkurs nie jest sponsorowany, popierany, ani przeprowadzany przez serwis Facebook, ani z nim związany. Właściciel serwisu Facebook nie ponosi odpowiedzialności za realizację konkursu. Uczestnicy przyjmują do wiadomości, że wszelkie dane osobowe, które przekazują w związku z konkursem udostępniają Organizatorowi, a nie serwisowi Facebook.
✓ Biorąc udział w konkursie, Uczestnik akceptuje treść niniejszego regulaminu oraz wyraża zgodę na przetwarzanie przez Organizatora konkursu swoich danych osobowych, na potrzeby przeprowadzenia konkursu.